Team 1
Team 2
Match date
Referee
Venue
Time
Type
Black Sheep
Independent
29/05/2010
John
Montaņesa
14:00
League
Manchester la Fianna
Flaherty
29/05/2010
Pizarro
Sant Andreu
14:00
League
Metropolitan Dionisos
Pilote Urbain Belchica
29/05/2010
Pizarro/Jose/Raul
Montaņesa
18:00
Copa (Final)
Michael Collins
Dragon United
29/05/2010
Garcia Paredes
Sant Marti
14:00
League
Mu Gung Hwa
Barna City
29/05/2010
Paul
Sant Andreu
16:00
League
Real Sitges
Terrassa
29/05/2010
Paco
Sitges
14:30
League
Redstar City Gate
Pechekali
29/05/2010
Paul
Sant Andreu
18:00
League
West Ham
White Horse
29/05/2010
Jose
Montaņesa
16:00
League
Fisiologic Athletic
Dynamo
22/05/2010
Raul
Sant Andreu
16:00
League
Independent
Dragon United
22/05/2010
Jose
Montaņesa
16:00
League
Knights United
Barna City
22/05/2010
Paul
Sant Andreu
18:00
League
Manchester la Fianna
Metropolitan Dionisos
22/05/2010
Pizarro
Barceloneta
18:00
League
Michael Collins
Pechekali
22/05/2010
Paul
Montaņesa
14:00
League
Pilote Urbain Belchica
Flaherty
22/05/2010
John
Sant Marti
14:00
League
Strollers
No Sweat
22/05/2010
Raul
Sant Andreu
14:00
League
Terrassa
Mu Gung Hwa
22/05/2010
Pizarro
Terrassa
14:30
League
Torpedo Raval
White Horse
22/05/2010
Aplazado
Montaņesa
20:00
League
West Ham
FCUK
22/05/2010
Jose
Montaņesa
18:00
League
Black Sheep
Barna City
15/05/2010
Paul
Satalia
14:00
League
FCUK
Dynamo
15/05/2010
Paul
Barceloneta
18:00
League
Independent
Knights United
15/05/2010
Pizarro
Montaņesa
18:00
League
Manchester la Fianna
White Horse
15/05/2010
Jose
Montaņesa
16:00
League
Metropolitan Dionisos
No Sweat
15/05/2010
Garcia Paredes
Sant Marti
14:00
League
Pechekali
Real Sitges
15/05/2010
Paco
Sitges
14:30
League
Pilote Urbain Belchica
Fisiologic Athletic
15/05/2010
Jose
Sant Andreu
20:00
League
Redstar City Gate
Michael Collins
15/05/2010
Pizarro
Sant Andreu
16:00
League
Strollers
Torpedo Raval
15/05/2010
Jose
Montaņesa
14:00
League
Black Sheep
Michael Collins
08/05/2010
Jose
Montaņesa
14:00
League
Dragon United
Real Sitges
08/05/2010
Garcia Paredes
Sitges
14:30
League
Dynamo
Metropolitan Dionisos
08/05/2010
Jose/Pizarro
Montaņesa
16:00
Copa
Mu Gung Hwa
Redstar City Gate
08/05/2010
Pizarro
Sant Marti
14:00
League
Terrassa
Independent
08/05/2010
Raul
Terrassa
14:30
League
Torpedo Raval
Pilote Urbain Belchica
08/05/2010
Pizarro
Montaņesa
18:00
League
West Ham
Flaherty
08/05/2010
Paul
Sant Andreu
16:00
League
White Horse
Strollers
08/05/2010
Paul
Sant Andreu
18:00
League
Black Sheep
Pechekali
01/05/2010
John
Barceloneta
13:30
League
Dragon United
Barna City
01/05/2010
Jose
Montaņesa
16:00
League
Dynamo
Manchester la Fianna
01/05/2010
Paul
Barceloneta
18:00
League
Flaherty
Fisiologic Athletic
01/05/2010
Garcia Paredes
Sant Marti
14:00
League
Metropolitan Dionisos
FCUK
01/05/2010
Paul
Montaņesa
14:00
League
Michael Collins
Terrassa
01/05/2010
Pizarro
Terrassa
14:30
League
Mu Gung Hwa
Knights United
01/05/2010
Jose
Montaņesa
20:00
League
No Sweat
West Ham
01/05/2010
Jose
Montaņesa
18:00
League
Torpedo Raval
Pilote Urbain Belchica
01/05/2010
Pizarro
Satalia
18:00
Copa
Dynamo
No Sweat
24/04/2010
John
Sant Andreu
16:00
League
FCUK
Flaherty
24/04/2010
Jose
Montaņesa
14:00
League
Fisiologic Athletic
Manchester la Fianna
24/04/2010
Raul
Sant Andreu
18:00
League
Knights United
Black Sheep
24/04/2010
Pizarro
Montaņesa
20:00
League
Mu Gung Hwa
Independent
24/04/2010
Jose
Montaņesa
16:00
League
Redstar City Gate
Barna City
24/04/2010
Pizarro
Montaņesa
18:00
League
Strollers
Pilote Urbain Belchica
24/04/2010
John
Sant Andreu
14:00
League
Terrassa
Dragon United
24/04/2010
Pizarro
Terrassa
14:30
League
Torpedo Raval
West Ham
24/04/2010
Paul
Sant Marti
14:00
League
White Horse
Metropolitan Dionisos
24/04/2010
Paul
Barceloneta
18:00
League
Barna City
Independent
17/04/2010
Garcia Paredes
Sant Marti
14:00
League
Dynamo
Pilote Urbain Belchica
17/04/2010
Pizarro
Sant Andreu
18:00
League
FCUK
Torpedo Raval
17/04/2010
Paul
Sant Andreu
14:00
League
Metropolitan Dionisos
Flaherty
17/04/2010
Jose
Montaņesa
16:00
League
Michael Collins
Mu Gung Hwa
17/04/2010
Jose
Montaņesa
14:00
League
No Sweat
White Horse
17/04/2010
Paul
Sant Andreu
16:00
League
Real Sitges
Redstar City Gate
17/04/2010
Paco
Sitges
15:00
League
Terrassa
Knights United
17/04/2010
Pizarro
Terrassa
14:30
League
West Ham
Fisiologic Athletic
17/04/2010
Raul
Montaņesa
18:00
League
Manchester la Fianna
Strollers
16/04/2010
Paul
Barceloneta
22:00
League
Fisiologic Athletic
No Sweat
10/04/2010
John
Unknown
15:00
League
Flaherty
White Horse
10/04/2010
Jose
Sant Andreu
14:00
League
Independent
Pechekali
10/04/2010
Jose
Sant Andreu
18:00
League
Manchester la Fianna
FCUK
10/04/2010
Pizarro
Montaņesa
16:00
League
Mu Gung Hwa
Dragon United
10/04/2010
Jose
Sant Andreu
16:00
League
Redstar City Gate
Black Sheep
10/04/2010
Raul
Sant Marti
14:00
League
Strollers
Metropolitan Dionisos
10/04/2010
Pizarro
Montaņesa
18:00
League
Torpedo Raval
Dynamo
10/04/2010
Raul
Barceloneta
18:00
League
West Ham
Pilote Urbain Belchica
10/04/2010
Pizarro
Montaņesa
14:00
League
Barna City
Real Sitges
27/03/2010
Paco
Sitges
15:00
League
Black Sheep
Dragon United
27/03/2010
Pizarro
Sant Andreu
16:00
League
Dynamo
Strollers
27/03/2010
Raul
Barceloneta
18:00
League
Flaherty
Torpedo Raval
27/03/2010
Sebastian
Montaņesa
14:00
League
Metropolitan Dionisos
West Ham
27/03/2010
Jose
Montaņesa
20:00
League
No Sweat
Manchester la Fianna
27/03/2010
Jose
Montaņesa
18:00
League
Pechekali
Knights United
27/03/2010
Pizarro
Sant Andreu
18:00
League
Pilote Urbain Belchica
FCUK
27/03/2010
John
Sant Marti
14:00
League
White Horse
Fisiologic Athletic
27/03/2010
Jose
Montaņesa
16:00
League
Barna City
Terrassa
20/03/2010
John
Terrassa
14:30
League
Black Sheep
Real Sitges
20/03/2010
Garcia Paredes
Sitges
14:30
League
Dragon United
Knights United
20/03/2010
Jose
Montaņesa
16:00
League
FCUK
No Sweat
20/03/2010
Paul
Sant Andreu
18:00
League
Fisiologic Athletic
Torpedo Raval
20/03/2010
Raul
Sant Marti
14:00
League
Independent
Michael Collins
20/03/2010
Jose
Montaņesa
14:00
League
Metropolitan Dionisos
Pilote Urbain Belchica
20/03/2010
Pizarro
Montaņesa
18:00
League
West Ham
Dynamo
20/03/2010
Paul
Sant Andreu
16:00
League
Dynamo
Knights United
13/03/2010
Pizarro
Montaņesa
20:00
Copa
Fisiologic Athletic
Metropolitan Dionisos
13/03/2010
Pizarro
Montaņesa
18:00
Copa
Independent
Redstar City Gate
13/03/2010
Paul
Sant Andreu
18:00
League
Manchester la Fianna
West Ham
13/03/2010
John
Sant Marti
14:00
League
Pilote Urbain Belchica
No Sweat
13/03/2010
Jose
Montaņesa
14:00
Copa
Real Sitges
Michael Collins
13/03/2010
Garcia Paredes
Sitges
15:00
League
Strollers
Flaherty
13/03/2010
Paul
Sant Andreu
16:00
League
Terrassa
Pechekali
13/03/2010
Pizarro
Terrassa
14:30
League
Torpedo Raval
FCUK
13/03/2010
Jose
Montaņesa
16:00
Copa
Dynamo
Metropolitan Dionisos
06/03/2010
Pizarro
Sant Andreu
16:00
League
Fisiologic Athletic
Strollers
06/03/2010
Jose
Montaņesa
16:00
League
Manchester la Fianna
Torpedo Raval
06/03/2010
Jose
Montaņesa
14:00
League
Michael Collins
Knights United
06/03/2010
Raul
Montaņesa
18:00
League
Pechekali
Dragon United
06/03/2010
Paul
Barceloneta
18:00
League
Pilote Urbain Belchica
No Sweat
06/03/2010
Pizarro
Sant Andreu
18:00
League
Real Sitges
Mu Gung Hwa
06/03/2010
Garcia Paredes
Sitges
14:30
League
Redstar City Gate
Terrassa
06/03/2010
John
Terrassa
14:30
League
White Horse
FCUK
06/03/2010
Paul
Sant Marti
14:00
League
Black Sheep
Mu Gung Hwa
27/02/2010
Raul
Sant Andreu
18:00
League
Dynamo
Flaherty
27/02/2010
Pizarro
Montaņesa
20:00
League
Metropolitan Dionisos
Fisiologic Athletic
27/02/2010
Jose
Montaņesa
16:00
League
No Sweat
Torpedo Raval
27/02/2010
Pizarro
Montaņesa
18:00
League
Pechekali
Barna City
27/02/2010
Pizarro
Sant Marti
14:00
League
Pilote Urbain Belchica
White Horse
27/02/2010
Jose
Montaņesa
14:00
League
Real Sitges
Independent
27/02/2010
Garcia Paredes
Sitges
15:30
League
Redstar City Gate
Knights United
27/02/2010
Paul
Sant Andreu
16:00
League
Strollers
FCUK
27/02/2010
Paul
Sant Andreu
14:00
League
Dragon United
Redstar City Gate
20/02/2010
Raul
Montaņesa
20:00
League
Dynamo
White Horse
20/02/2010
Pizarro
Sant Andreu
16:00
League
FCUK
Fisiologic Athletic
20/02/2010
Jose
Montaņesa
18:00
League
Flaherty
No Sweat
20/02/2010
Pizarro
Sant Andreu
14:00
League
Knights United
Real Sitges
20/02/2010
Garcia Paredes
Sitges
14:30
League
Metropolitan Dionisos
Torpedo Raval
20/02/2010
Jose
Montaņesa
14:00
League
Michael Collins
Barna City
20/02/2010
Pizarro
Sant Andreu
18:00
League
Mu Gung Hwa
Pechekali
20/02/2010
Paul
Sant Marti
14:00
League
Pilote Urbain Belchica
Manchester la Fianna
20/02/2010
Paul
Barceloneta
18:00
League
West Ham
Strollers
20/02/2010
Jose
Montaņesa
16:00
League
Black Sheep
Terrassa
13/02/2010
Pizarro
Terrassa
14:30
League
Barna City
Flaherty
06/02/2010
Paul
Sant Andreu
14:00
League
Black Sheep
Torpedo Raval
06/02/2010
Jose
Montaņesa
18:00
League
Dragon United
Metropolitan Dionisos
06/02/2010
Raul
Sant Marti
14:00
League
Dynamo
Knights United
06/02/2010
Pizarro
Barceloneta
18:00
League
Independent
Pilote Urbain Belchica
06/02/2010
Sebastian
Sant Andreu
18:00
League
Mu Gung Hwa
No Sweat
06/02/2010
Suspendido
Sant Andreu
16:00
League
Pechekali
West Ham
06/02/2010
Pizarro
Montaņesa
14:00
League
Real Sitges
Redstar City Gate
06/02/2010
Garcia Paredes
Sitges
14:30
League
Strollers
Michael Collins
06/02/2010
Jose
Montaņesa
16:00
League
White Horse
Fisiologic Athletic
06/02/2010
Jose
Montaņesa
20:00
League
Barna City
Real Sitges
30/01/2010
Garcia Paredes
Sitges
14:30
League
Dragon United
Independent
30/01/2010
Paul
Sant Andreu
18:00
League
Dynamo
Torpedo Raval
30/01/2010
Paul
Sant Andreu
16:00
League
Knights United
Metropolitan Dionisos
30/01/2010
Sebastian
Barceloneta
18:00
League
Mu Gung Hwa
FCUK
30/01/2010
Raul
Sant Marti
14:00
League
No Sweat
Black Sheep
30/01/2010
Pizarro
Montaņesa
20:00
League
Pechekali
Flaherty
30/01/2010
Jose
Montaņesa
14:00
League
Pilote Urbain Belchica
Terrassa
30/01/2010
Pizarro
Terrassa
14:30
League
Redstar City Gate
Strollers
30/01/2010
Jose
Montaņesa
16:00
League
West Ham
White Horse
30/01/2010
Pizarro
Montaņesa
18:00
League
Barna City
No Sweat
23/01/2010
Pizarro
Montaņesa
20:00
Copa
Dynamo
Manchester la Fianna
23/01/2010
Paul
Sant Andreu
14:00
Copa
Independent
FCUK
23/01/2010
Jose
Montaņesa
16:00
Copa
Knights United
Michael Collins
23/01/2010
John
Sant Andreu
16:00
Copa
Mu Gung Hwa
Fisiologic Athletic
23/01/2010
Pizarro
Sant Marti
14:00
Copa
Pilote Urbain Belchica
Pechekali
23/01/2010
Pizarro
Montaņesa
18:00
Copa
Terrassa
Metropolitan Dionisos
23/01/2010
Sebastian
Sant Andreu
18:00
Copa
Torpedo Raval
West Ham
23/01/2010
Jose
Montaņesa
14:00
Copa
White Horse
Flaherty
23/01/2010
Paul
Barceloneta
18:00
League
Barna City
Michael Collins
16/01/2010
Sebastian
Sant Marti
14:00
League
Black Sheep
Terrassa
16/01/2010
Pizarro
Terrassa
14:30
League
FCUK
Knights United
16/01/2010
Paul
Montaņesa
16:00
League
Independent
Dynamo
16/01/2010
Pizarro
Montaņesa
18:00
League
Manchester la Fianna
Pechekali
16/01/2010
Jose
Sant Andreu
16:00
League
Metropolitan Dionisos
Pilote Urbain Belchica
16/01/2010
Paul
Montaņesa
14:00
League
Mu Gung Hwa
Dragon United
16/01/2010
Pizarro
Montaņesa
20:00
League
Real Sitges
Flaherty
16/01/2010
Garcia Paredes
Sitges
14:30
League
Redstar City Gate
Fisiologic Athletic
16/01/2010
Jose
Sant Andreu
14:00
League
Torpedo Raval
No Sweat
16/01/2010
Jose
Sant Andreu
18:00
League
White Horse
Strollers
16/01/2010
Sebastian
Barceloneta
18:00
League
Barna City
Fisiologic Athletic
09/01/2010
John
Sant Marti
14:00
League
Black Sheep
Metropolitan Dionisos
09/01/2010
Paul
Sant Andreu
14:00
League
Dragon United
Dynamo
09/01/2010
Jose
Montaņesa
14:00
League
Knights United
Mu Gung Hwa
09/01/2010
Jose
Montaņesa
16:00
League
Michael Collins
Manchester la Fianna
09/01/2010
Paul
Barceloneta
18:00
League
No Sweat
Independent
09/01/2010
Pizarro
Montaņesa
18:00
League
Pilote Urbain Belchica
FCUK
09/01/2010
Pizarro
Montaņesa
20:00
League
Strollers
West Ham
09/01/2010
Sebastian
Sant Andreu
16:00
League
Terrassa
Torpedo Raval
09/01/2010
Pizarro
Terrassa
14:30
League
White Horse
Redstar City Gate
09/01/2010
Sebastian
Sant Andreu
18:00
League
Barna City
West Ham
19/12/2009
Paul
Sant Andreu
14:00
League
Dragon United
Terrassa
19/12/2009
Pizarro
Terrassa
14:30
League
Dynamo
FCUK
19/12/2009
Paul
Barceloneta
18:00
League
Fisiologic Athletic
Real Sitges
19/12/2009
Garcia Paredes
Sitges
14:30
League
Independent
Mu Gung Hwa
19/12/2009
Jose
Montaņesa
18:00
League
Metropolitan Dionisos
No Sweat
19/12/2009
John
Montaņesa
14:00
League
Michael Collins
Pechekali
19/12/2009
Sebastian
Sant Marti
14:00
League
Strollers
Manchester la Fianna
19/12/2009
Pizarro
Sant Andreu
18:00
League
Torpedo Raval
Knights United
19/12/2009
Jose
Montaņesa
16:00
League
Black Sheep
Independent
12/12/2009
Pizarro
Montaņesa
18:00
League
Dynamo
Pilote Urbain Belchica
12/12/2009
Jose
Montaņesa
16:00
League
Flaherty
Redstar City Gate
12/12/2009
Paul
Sant Andreu
18:00
League
Knights United
No Sweat
12/12/2009
Jose
Montaņesa
14:00
League
Manchester la Fianna
Barna City
12/12/2009
Sebastian
Barceloneta
18:00
League
Metropolitan Dionisos
FCUK
12/12/2009
Paul
Sant Andreu
16:00
League
Michael Collins
White Horse
12/12/2009
John
Sant Andreu
14:00
League
Pechekali
Strollers
12/12/2009
Pizarro
Sant Marti
14:00
League
Terrassa
Mu Gung Hwa
12/12/2009
Jordi
Terrassa
14:30
League
West Ham
Real Sitges
12/12/2009
Garcia Paredes
Sitges
15:00
League
Black Sheep
Manchester la Fianna
28/11/2009
Jose
Montaņesa
18:00
Copa
Dragon United
Metropolitan Dionisos
28/11/2009
John
Montaņesa
14:00
Copa
FCUK
Strollers
28/11/2009
Jordi
Sant Marti
14:00
Copa
Fisiologic Athletic
White Horse
28/11/2009
Pizarro
Sant Andreu
16:00
Copa
Mu Gung Hwa
Torpedo Raval
28/11/2009
Sebastian
Satalia
18:00
League
Pechekali
Flaherty
28/11/2009
Pizarro
Sant Andreu
14:00
Copa
Real Sitges
Michael Collins
28/11/2009
Jose
Montaņesa
16:00
Copa
Redstar City Gate
West Ham
28/11/2009
Paul
Sant Andreu
18:00
Copa
Barna City
Strollers
21/11/2009
Sebastian
Sant Andreu
16:00
League
FCUK
Independent
21/11/2009
Jose
Montaņesa
14:00
League
Flaherty
Fisiologic Athletic
21/11/2009
John
Sant Andreu
14:00
League
Knights United
Black Sheep
21/11/2009
Jose
Montaņesa
18:00
League
Michael Collins
Real Sitges
21/11/2009
Garcia Paredes
Sitges
14:30
League
Mu Gung Hwa
Torpedo Raval
21/11/2009
Aplazado
Montaņesa
16:00
League
No Sweat
Terrassa
21/11/2009
Jordi
Terrassa
14:30
League
Pilote Urbain Belchica
Dragon United
21/11/2009
Pizarro
Montaņesa
20:00
League
West Ham
Redstar City Gate
21/11/2009
Jordi
Sant Andreu
18:00
League
White Horse
Manchester la Fianna
21/11/2009
Paul
Sant Marti
14:00
League
Black Sheep
FCUK
14/11/2009
Pizarro
Sant Andreu
16:00
League
Dynamo
No Sweat
14/11/2009
Jordi
Barceloneta
18:00
League
Fisiologic Athletic
Strollers
14/11/2009
Jose
Montaņesa
16:00
League
Knights United
Dragon United
14/11/2009
Sebastian
Sant Marti
14:00
League
Manchester la Fianna
Flaherty
14/11/2009
Jose
Montaņesa
14:00
League
Metropolitan Dionisos
Torpedo Raval
14/11/2009
Paul
Montaņesa
20:00
League
Mu Gung Hwa
Pilote Urbain Belchica
14/11/2009
Pizarro
Sant Andreu
14:00
League
Redstar City Gate
Pechekali
14/11/2009
Pizarro
Sant Andreu
18:00
League
Terrassa
Independent
14/11/2009
John
Terrassa
14:30
League
West Ham
Michael Collins
14/11/2009
Paul
Montaņesa
18:00
League
Barna City
Redstar City Gate
07/11/2009
Jose
Montaņesa
14:00
League
Black Sheep
Dragon United
07/11/2009
Sebastian
Sant Andreu
18:00
League
Dynamo
Mu Gung Hwa
07/11/2009
Suspendido
Sant Marti
14:00
League
FCUK
No Sweat
07/11/2009
Paul
Sant Andreu
16:00
League
Fisiologic Athletic
Pechekali
07/11/2009
Jose
Montaņesa
16:00
League
Flaherty
Strollers
07/11/2009
Pizarro
Montaņesa
20:00
League
Manchester la Fianna
West Ham
07/11/2009
Pizarro
Montaņesa
18:00
League
Pilote Urbain Belchica
Torpedo Raval
07/11/2009
Paul
Sant Andreu
14:00
League
Terrassa
Metropolitan Dionisos
07/11/2009
Pizarro
Terrassa
14:30
League
White Horse
Real Sitges
07/11/2009
Garcia Paredes
Sitges
14:30
League
Black Sheep
Pilote Urbain Belchica
31/10/2009
Pizarro
Sant Andreu
18:00
League
Dynamo
Metropolitan Dionisos
31/10/2009
Pizarro
Sant Andreu
16:00
League
FCUK
Terrassa
31/10/2009
Jordi
Terrassa
14:30
League
Knights United
Independent
31/10/2009
Sebastian
Sant Andreu
14:00
League
Manchester la Fianna
Real Sitges
31/10/2009
Paul
Sitges
15:00
League
Michael Collins
Redstar City Gate
31/10/2009
John
Montaņesa
14:00
League
Torpedo Raval
Dragon United
31/10/2009
Garcia Paredes
Sant Marti
14:00
League
West Ham
Fisiologic Athletic
31/10/2009
Jose
Montaņesa
16:00
League
White Horse
Pechekali
31/10/2009
Jose
Montaņesa
18:00
League
Barna City
White Horse
24/10/2009
Jose
Montaņesa
16:00
League
Black Sheep
Mu Gung Hwa
24/10/2009
Paul
Sant Andreu
16:00
League
Dragon United
No Sweat
24/10/2009
Sebastian
Sant Andreu
18:00
League
Flaherty
Michael Collins
24/10/2009
Pizarro
Montaņesa
18:00
League
Manchester la Fianna
Fisiologic Athletic
24/10/2009
Paul
Sant Andreu
14:00
League
Metropolitan Dionisos
Independent
24/10/2009
Jose
Montaņesa
14:00
League
Pilote Urbain Belchica
Knights United
24/10/2009
Sebastian
Sant Marti
14:00
League
Real Sitges
Pechekali
24/10/2009
Pizarro
Sitges
14:30
League
Terrassa
Dynamo
24/10/2009
John
Terrassa
14:30
League
Torpedo Raval
FCUK
24/10/2009
Pizarro
Montaņesa
20:00
League
Barna City
Pechekali
17/10/2009
Pizarro
Sant Andreu
14:00
League
Dragon United
FCUK
17/10/2009
Jose
Montaņesa
18:00
League
Dynamo
Black Sheep
17/10/2009
Jose
Montaņesa
20:00
League
Fisiologic Athletic
Michael Collins
17/10/2009
Pizarro
Sant Andreu
18:00
League
Independent
Torpedo Raval
17/10/2009
Pizarro
Sant Andreu
16:00
League
Mu Gung Hwa
Metropolitan Dionisos
17/10/2009
Jordi
Sant Marti
14:00
League
No Sweat
Pilote Urbain Belchica
17/10/2009
Jose
Montaņesa
16:00
League
Redstar City Gate
Manchester la Fianna
17/10/2009
Sebastian
Barceloneta
18:00
League
Strollers
Real Sitges
17/10/2009
Garcia Paredes
Sitges
15:00
League
Terrassa
Knights United
17/10/2009
John
Terrassa
14:30
League
West Ham
Flaherty
17/10/2009
Paul
Montaņesa
14:00
League
West Ham
Dynamo
03/10/2009
Pizarro
Montaņesa
14:00
Supercopa